لطف خدا در سال 96 باعث شد تا بعد از مدت مدیدی سرگردانی در رشته های مختلف مانند برنامه نویسی و کارمندی و حسابداری، وارد رشته شبکه بشوم. بعد از اتمام دوره CCNP در آموزشگاه ایفل به صورت کارآموز مشغول به کار شدم و بعد از مدت کوتاهی پیشنهادات همکاری در پروژه های مختلفی را دریافت کردم و از همان زمان، مشغول به انجام پروژه های کوچک و بزرگ در حیطه ی اجرا و نگهداری و امنیت شبکه هستم. در سال 1398 به پیشنهاد استاد مختاری عزیز، شروع به تدریس دوره ابتدایی شبکه (Network+) کردم و از آن زمان وارد حیطه تدریس نیز شدم (CEH, LPIC1, LPIC2) که به لطف خدا تا امروز ادامه داشته است. من از آخر سال 1398، با گذراندن دوره CEH در خدمت استاد نیک آور عزیز، علاقه خود به حیطه تست نفوذ را کشف کردم و از همان زمان، مشغول کسب دانش تخصصی در این حیطه هستم. همکاری با استاد نیک آور بزرگوار همواره از افتخارات بنده خواهد بود.
از آنجا که همیشه برای پیشروی و آموزش، اهمیت زیادی قائل بوده ام، همواره یادگیری را مد نظر داشته ام و به دليل علاقه وصف ناپذير به حرفه امنیت شبكه و تست نفوذ بنا بر آن نهادم تا همواره در دريافت آموزش در این شاخه كوشا باشم و هم اکنون به صورت خودخوان مباحث تست نفوذ مانند Sans Sec 660 را دنبال مي كنم.
هدف من براي آينده كسب تجربه فراوان، بدل شدن به یک متخصص حرفه ای، در حوزه Penetration testing است. اميدوارم روزي فرا برسد كه با پيشرفت و رسیدن به سطوح عالي بين المللي در اين حرفه باعث افتخار خانواده و همكاران و دوستانم شوم و قدردان زحمات اساتیدی بوده باشم که از ابتدای مسیر راهنمای من بوده اند.