سوالی دارید ؟


پاسخ سوالات شما پیش ماست

سوالات عمومی

1شما کی هستید؟
ما گروهی از مهندسی هستیم که با اتکا به دانش و تجربه ای که در طول سالیان فعالیت خود به دست آورده ایم در شاخه های مختلف حوزه IT و به طور ویژه در شاخه شبکه، تست نفوذ و امنیت فعالیت می کنیم.
2چطور به شما اعتماد کنم؟
مجموعه ما با شماه ثبت : 592844 و با نام : شرکت گسترش شبکه و امنیت داده پاسارگاد (با مسئولیت محدود) درسال 1400 به صورت ملی ثبت شده است و از وب سایت روزنامه رسمی کشور قابل استعلام می باشد.
3چطور می توان از خدمات شما استفاده کنم؟
شما می توانید با ارسال ایمیل یا برقرای تماس تلفنی، واتس اپ یا تلگام که در صفحه تماس با ما در دسترس است با ما در تماس باشید.
4آیا برای مشکل من راهکاری دارید؟
شما می توانید با مطرح کردن مشکلات و مسائل پیش روی خود از طریق ایمیل یا تماس تلفنی، واتس اپ یا تلگام که در صفحه تماس با در دسترس است با ما در تماس باشید.
5هزینه خدمات به چه صورت محاسبه می شود؟
هزینه خدمات با توجه به تنوع و تعداد سرویس ها و خدمات مورد نیاز و با در نظر گرفتن پراکندگی شعب و فاصله سازمان از محل شرکت و تعداد دفعات مراجعه و ساعات خدمات غیر حضوری محاسبه می شود.
6آیا هزینه مشاوه رایگان است؟
مشاوره های عمومی به صورت رایگان انجام می شود اما مشاوره و ارائه راهکار های تخصصی به صورت نفر ساعت محاسبه می شود که حداقل یک ساعت و دونفر کارشناس می باشد که یا درمحل سازمان شما و یا در محل شرکت انجام می شود.

سوال یا ابهام دارید و جواب خود را پیدا نکردید ؟


شما می توانید از فرم موجود در قسمت پایینی صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.


تماس با ما

456 40 47 0922
علیخانی

info@pasargad24.net

تهران، میدان انقلاب، روبرو سینما بهمن، ساختمان افق، پلاک 1360، طبقه 6، واحد 25

 
پنج شنبه 4عصر-10صبح
چهار شنبه 7عصر-9صبح
سه شنبه 7عصر-9صبح
دو شنبه 7عصر-9صبح
یک شنبه 7عصر-9صبح
شنبه 7عصر-9صبح